هوارانگ

 

 … از دوسته عزیزی یاد گرفتم که یه زمین سخت میتونه یه راه شه، یاد گرفتم که اگه قدماتونو باهم بردارین، یه زمین سخت میتونه راه شه…

 

به نظرتون این دو خط منظورش چیه؟ به نظر من حرف جالب و درستی میزنه قرار نیست همه راه ها هموار باشه یا اصلا راهی وجود داشته باشه بلکه خود ما هستیم که باید این راه را به وجود بیاریم و بسازیم. چرا باید از اولین بودن ترسید؟ چرا همیشه انتظار داریم بقیه انجام بدن وقتی موفق بودن ما انجام بدیم؟ اینطوری همیشه درجه دوم باقی موندیم و به حد اعلای که می تونستیم برسیم نرسیدیم. برای یادگیری پرواز بدون ترس از ارتفاع باید پرید.

 

 

 … -چیزی که رویاشو داری میتونه به حقیقت بپیونده؟

-آسون نیست، ولی اگه تلاش نکنم و فقط نفس بکشم زندگی می کنم و زنده نیستم…

 

چی شده؟ فکرت درگیر چیزیه؟ رویایی داری؟ پس چرا تلاش نمی کنی؟ چرا نشسته ای و قدمی در راه رسیدن به رویات بر نمیداری؟ با یه جا نشستن و دایم فکر کردن به رویات نمیرسی؛ بدون تلاش، رویام ارزشی نداره.

 

معرفی سریال هوارانگ:

سریال کره ای هوارانگ در 20 قسمت در سبک تاریخی است داستان پسری در بچگی پدرش پادشاه مرده و حالا مادرش ملکته قدرت را در دست گرفته و با مخفی کردن پسرس سعی در محافظت از او تا آماده شدنش برای پادشاهی دارد و داستان پسری که برای محافظت از عزیزانش از هیچ تلاشی دریغ نمی کنه و حالا این دو تا را به پسرای بقیه اشراف زادگان و جنگ قدرت بین مقامات در نظر بگیرید ولی اصلا اشتباه نکنید با یک فیلم خشک طرف نیستید سریالی سرتاسر خنده و طنز همراه هستید که می تونید از دیدنش کلی لذت ببرید.

امیدوارم که از دیدن سریال هوارانگ لذت ببرید.

2 پاسخ به “هوارانگ”

  1. خیلی قشنگ بود

    1. ممنون از نظرتون

دیدگاهتان را بنویسید