تصور کنید خودتان صاحب کار هستید

 

راز موفقیت میلیونرهای خود ساخته:

۳) تصور کنید خودتان صاحب کار هستید.

بهونه تراشی را رها کنید. اینقدر همه چیز را به بقیه نسبت ندهید کم و کاستی دارید آن را قبول بکنید. بجای اینکه همه تقصیرها را به بقیه نسبت بدهید مسیولیت را قبول بکنید و در پی رفع آن باشید.

تا زمانی که خود را رییس خود ندانید هیچ تغییری هم نمی کنید. مهم نیست کجا کار می کنید و در چه سمتی هستید. همیشه خود را رییس کار بدانید تا روحیه کارآفرینی را در خود ایجاد بکنید. تا مادامی که خود را صاحب کار ندانسته و فکر بکنید برای بقیه کار می کنید پیشرفت زیادیم نمی کنید.

خود را حاکم و رییس زندگی خود بدانید و مسیولیت همه چی را بپذیرید افراد بزرگ اینگونه فکر می کنند. وقتی اینطوری باشید برای پروژه های بیشتری داوطلب شده و دنبال نتیجه هستید. وقتی به این صورت عمل می کنید در داخل سازمان جزوه افراد مورد احترام قرار می گیرید و پیشرفت بیشتری بدست می آورید.

به این سوال پاسخ بدهید: << اگر به مدت یک روز رییس شرکت خود می شدید یا مسیولیت کامل امور محل کارتان به عهده شما بود، چه تغغیری را بلافاصله ایجاد می کردید؟ >> چاسخ خود را یادداشت کنید، برای آن برنامه ای بنویسید و همین امروز شروع بکنید. همین تصمیم می تواند زندگی شما را متحول بکند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *