کاری را انتخاب کنید که برای‌تان مناسب باشد

 

کسب و کار موفق:

  1. کاری را انتخاب کنید که برای‌تان مناسب باشد.

راه اندازی یک کار و کاسبی، مانند ازدواج است. باید همخوانی زیادی میان شما و نوع کاری که می خواهید انجام دهید، وجود داشته باشد. بعضی افراد در یک کار شکست می خورند اما در کار دیگه‌ای موفق می شوند.

شور و اشتیاق در کار ضرورت دارد تا بتوانید در مقابل موانع و سختی‌ها مقاومت کنید. اگر به محصول یا خدمات خودتان ایمان داشته باشید در آن صورت موفق می شوید.

به استعدادها، معلومات، تجربه‌ها، توانایی، علایق و پیشینه خود شروع کنید. تنها از کاری که از انجام دادن آن لذت می برید، می توانید در آن موفق بشوید. اگر به پیشینه خود نگاه بکنید، می بینید بعضی از محصولات و خدمات شما را جذب می کند، آن می تواند کار الآن شما باشد.

همیشه به یاد داشته باشید در صورتی موفق می‌شوید کاری را انجام دهید که به آن علاقه‌مندید و با عشق برای آن بازاریابی می کنید. نیاز نیست محصول یا خدمات جدیدی را بوجود بیاورید. شما می توانید محصول یا خدماتی که موجود است را با ارتقا دادن آن عرضه کنید و قسمت قابل توجه ای بازار را بدست بیاورید.

هر چه در مورد بازار بالقوه به دست‌تان می‌رسد، مطالعه بکنید. به دنبال محصول و خدماتی باشید که مردم نیاز دارند، اما کسی آن را عرضه نمی کند. چشمتان همیشه باز باشد در اطراف شما ایده‌های زیادی وجود دارد، فقط باید حواستان باشد تا آن‌ها را فهمیده و در کار خود استفاده بکنید.

با اطرافیان خود صحبت بکنید. در رشته خود جست‌و‌جو بکنید. به ندای درونتان گوش بدهید. چشم و گوش‌هایتان را تیز نگه دارید تا فرصت‌های شغلی اطراف خود را به سرعت شکار بکنید.

چه نوع محصول یا خدماتی را دوست دارید؟ همان را به بازار بیاورید، این همان نقطه شروع کسب و کار شماست.

دیدگاهتان را بنویسید