از تکنولوژی بهره ببرید

 

کسب و کار موفق:

17. از تکنولوژی بهره ببرید.

در عصر تکنولوژی به سر می بریم و تکنولوژی به ما مزیت های زیادی ارایه می کند. با کمک تکنولوژی می توان سریعتر، ارزانتر، بهتر و آسانتر به مشتری خدمت کرد. از آن برای برقراری ارتباط و پاسخ سریعتر به مشتری های بالقوه و بالفعل استفاده کرد. تکنولوژی به ما این امکان را می دهد تا با صرف زمان کمتری بازارسنجی انجام داد.

برای بازارسنجی و امکان سنجی یک ایده از محصول یا خدمات می توان به کمک اینترنت از تعداد زیادی از مردم نظرخواهی کرد. دیگر نیازی نیست مثل سابق به تک تک محل ها مراجعه کرده و نظر افراد را جویا شد، اینکار علاوه بر اینکه زمانبر و هزینه بر است، احتمال از دست رفتن موقعیت یک ایده را دارا باشد.

با کمک تکنولوژی امکان انجام دادن بهتر کاراها وجود دارد و همچنین می توانید از آن برای ارایه خدمات جدید و متنوع یا محصولات جدید بهره برد.

با استفاده درست از تکنولوژی در هر مکانی که باشید امکان اداره و مدیریت کسب و کار خود را دارا هستید. و در زمان که برای کسب و کارهای امروزی بسیار حیاتی است صرفه جویی بکنید.

با کمک فکس، ایمیل، لب تاب، اینترنت و انواع مختلف وسایل کسب و کار نوینی را راه اندازی بکنید که به شما قدرت تاثیرگذاری بر مشتری و فروش بیشتر را بدهد. فقط در ارتباط موثر با مشتری کاربرد ندارد، می توانید حتی با کارمندانی که یک بار آنها را ندیدید مشغول به کار شده و از بهترین نیروها در زمینه کاری خود از سرتاسر جهان بهره ببرید.

دیدگاهتان را بنویسید