کوتاه نویس

 

خیلی فکر کردم اسم این دسته رو چی بزارم که آخر تصمیم گرفتم از اسم « کوتاه نویس » استفاده کنم. دلیل انتخاب این اسم حجم متن‌های بود که قرار ه در این دسته قرار بگیره، هست.

این دسته محلی برای برداشت‌های آزاد من از یادگیری، مطالعه و در کل همه کارای که می‌کنم و زندگیم هست.

گاهی پیش میاد در حال انجام یک کاری؛ با توجه به چیزهای که از قبلاً می‌دانی و چیزهای جدید که اون موقع یاد می‌گیری ( یا می بینی یا انجام میدی ) به یک نتیجه جالب می‌رسی که به نظرتون جالبه. این نوع یادگیری که به نظرم میشه « یادگیری تحلیلی » بهش گفت که از تحلیل اطلاعات و چیزهای که از قبل میدونیم با موارد جدید به دست میاد.

مهم نیست در مورد چی یا چقدره، چیزی که مهمه چیز جدیدی که یاد گرفتی و توانایی این رو داراس که یک وقت به کمکت بیاد ( شایدم نیاد! ). حال این دسته دقیقاً همینطور جای قراره باشه، جای که بدون در نظر گرفتن لحن رسمی یا عامیانه متن، یا کوتاه یا بلندی متن؛ اون دو کلمه جدیدی که یاد گرفتم رو منتقل می‌کنم.برای این‌که این نوع متن معمولاً دسته‌بندی خاصی مثل « توسعه فردی » یا « کسب و کار » و خیلی چیزای دیگه نداره و شامل همه موضوعات میشه اینجا قرار می‌گیره.

امیدوارم که در کنار مطالبی که نسبت به این سری نوشته، که تخصصی‌تر و دسته مشخصی داره در کنار هم‌دیگه چیزهای زیادی یاد بگیریم و بتونم در کنار یادگیری موارد جدید با نوشتن به شما هم مطالب رو منتقل کنم تا باهم یاد بگیریم و به سمت جلو حرکت کنیم.

منو از نظرات و پیشنهاداتون محروم نکنید. به امید بهترینا برای همه

 

 

 

 

پس نویس: به دلیل اینکه از زیاد شدن دسته ها و شلوغ شدن جلوگیری بکنم دسته کوتاه نویس با دسته متفرقه نویس ادغام شد.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *