هفت راز موفقیت در فروش

 

فروشنده فوق ستاره:

۲۱٫ هفت راز موفقیت در فروش

برای موفقیت در فروش و کسب درآمد بیشتر باید به هفت مورد توجه داشته باشید که عبارتند از:

۱٫ جدی باشید

تصمیم بگیرید به اوج رشته کاری‌تان برسید و جزوه ده درصد برتر باشید. این تصمیم می‌تواند زندگی‌تان را متحول سازد.

 

۲٫ تشخیص بدهید کدام مهارت است که موفقیت شما را در فروش، محدود می‌کند

 

ضعیف‌ترین مهارت خود را شناسایی کنید و برنامه‌یی بریزید تا در آن زمینه، کاملاً خبره شوید. این تصمیم به تنهایی می تواند وضعیت شغلی شما را دگرگون سازد.

 

۳٫ با افراد مناسب، نشست و برخاست کنید

با افرادی که مثبت و موفق هستند، معاشرت کنید و به یاد داشته باشید: « کبوتر با کبوتر باز با باز، کُند همجنس با همجنس پرواز ».

 

۴٫ کاملاً مراقب سلامت جسمانی‌تان باشید

غذاهای سالم بخورید، به اندازه کافی ورزش کنید و در فواصل منظم، استراحت و تفریح داشته باشید.

 

۵٫ خودتان را به عنوان یکی از افراد برتر در رشته کاری‌تان تصور کنید

خودتان را این‌طور ببینید که گویا تمام رزو با بالاترین کارآیی مشغول کار هستید. این کار تأثیر زیادی بر تصویر شخصی و خودباوری‌تان دارد.

 

۶٫ تمرین کنید تا به طور مداوم حرف‌های مثبت با خودتان بزنید

گفت و گوی درونی‌تان را کنترل کنید. با خودتان آن‌گونه صحبت کنید که می‌خواهید باشید نه آن‌گونه که امروز هستید یا ممکن بود باشید. به یاد داشته باشید که ۹۵ درصد احساس شما، به نحوه حرف زدن با خودتان بستگی دارد. احساسی که دارید، رفتارتان را تعیین می‌کند و رفتارتان هم در بازگشت، احساس‌تان را تعیین می‌کند. وظیفه شما این است که خودتان را روی این مارپیچ صعودی قرار دهید که تمام روز، مثبت فکر کنید و با خودتان حرف‌های مثبت بزنید؛ سپس مانند بهترین افراد در زمینه کاری‌تان فکر می‌کنید، رفتار می‌کنید، حرف می‌زنید و عمل می‌کنید. وقتی این کار را انجام دهید موفقیت‌تان قطعی‌ست.

 

۷٫ هر روز در جهت رسیدن به اهداف‌تان اقدامات مثبتی انجام دهید

به جای این‌که عکس‌العمل نشان دهید، طرفدار عمل باشید. با مشکلات مواجه شوید. اگر از درآمدتان راضی نیستید بیرون بروید و با مشتری‌های بیشتری روبرو شوید. اگر از بخشی از زندگی خود راضی نیستید. مسئولیت آن را بر عهده بگیرید و اقدام کنید. همه فروشندگان موفق به شدت اهل عمل هستند. احساس می‌کنند وضعیت اضطراری‌ست. آن‌ها در خودشان نسبت به کار تعصب ایجاد می‌کنند. کار را به سرعت انجام می‌دهند. ریتم تندی دارند و در تمام کارهای‌شان سریع عمل می‌کنند. شما هم باید این‌گونه باشید.

 

هر چه سریع‌تر عمل کنید به همان میزان، انرژی بیشتری خواهید داشت، محدوده گسترده‌تری را پوشش می‌دهید و افراد بیشتری را خواهید دید. هر چه افراد بیشتری را ببینید، تجریه بیشتری کسب می‌کنید و فروش بیشتری خواهید داشت. هرچه افراد بیشتری را ببینید و فروش بیشتری داشته باشید اعتماد به نفس و خودباوری‌تان افزایش می‌یابد. هر چه بیشتر احساس کنید برنده هستید انرژی بیشتری خواهید داشت، شادتر خواهید بود، مثبت‌تر خواهید شد. هر چه سریع‌تر حرکت کنید کنترل بیشتری بر تمام زندگی‌تان خواهید داشت و عملاً تضمین می‌کنید که در رشته کاری‌تان یکی از کارآمدترین و پر درآمدترین افراد باشید.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *