در تمام سطوح، متحدان استراتژیک ایجاد کنید

 

ایجاد کسب و کار پر سود:

۱۸٫ در تمام سطوح، متحدان استراتژیک ایجاد کنید.

داشتن متحدان استراتژیک برای بهبود و کامیابی بلندمدت شرکت‌تان ضروری است. امروزه، کسب و کار آن‌قدر پیچیده است که تنها راهی که می‌توانید موفق شوید، این است که خودتان را در تمام سطوح، با شرکت‌های مختلف دیگر هم جهت کنید تا همه بتوانید بهترین عملکرد را داشته باشید.

با تأمین کنندگان اتحاد استراتژیک ایجاد کنید و همکاری کنید تا کیفیت، زمان تحویل و میزان موجودی بهتر شود. با مشتریان‌تان اتحاد استراتژیک تشیل دهید تا شما و کسب و کارتان را به عنوان بخشی ضروری از کسب و کار خودشان تلقی کنند. هر زمان که ممکن بود با رقیبان‌تان اتحاد استراتژیک تشکیل بدهید و همین کار را با کسب و کارهایی بکنید که به مشتری‌های شما محصول و خدمات ارایه می‌کند، اما به طور مستقیم با شما در رقابت نیستند.

کلید سوددهی بالا این است که امور جاری‌تان را ساده کنید و متخصص فعالیت‌های پر ارزش و پر سود شوید. لازمه این کار این است که نیروی انسانی را کم کنید، بخشی از کارتان را به پیمانکار بسپارید و حتی فعالیت‌هایی را که در کل برای موفقیت کسب و کارتان ضروری نیست، کاملاً حذف کنید.

موفق‌ترین شرکت‌های امروز، آن‌هایی هستند که اطراف خودشان در تمام سطوح شبکه‌ای از متحدان استراتژیک تشکیل داده‌اند. این شریکان استراتژیک به آن‌ها کمک می‌کنند که بالاترین سطح کارآیی را داشته باشند و در مقابل آن‌ها هم به شریکان استراتژیک‌شان به هر شیوه کمک می‌کنند.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *