کیفیت، عملکرد و خدمات برجسته ارایه کنید

 

ایجاد کسب و کار پر سود:

۱۹٫ کیفیت، عملکرد و خدمات برجسته ارایه کنید.

مهم‌ترین سرمایه شما به عنوان یک شرکت، وجهه شما در بازار است این که برای مشتریان‌تان چگونه شناخته شده‌اید. ارزشمندترین سرمایه شما در شیوه‌ای است که مشتری‌ها در پشت سرتان درباره شما فکر می‌کنند، حرف می‌زنند و شما را برای دیگران توصیف می‌کنند.

برای رسیدن به سوددهی بالا باید کاملاً فکر کنید و تصمیم بگیرید که می‌خواهید در بازار شما را چگونه ببینند و درباره شما چگونه فکر کنند؛ سپس باید تمام اجزای کسب و کارتان را سازمان‌دهی و باز سازمان‌دهی کنید تا اثری را ایجاد کنید که بیشتر از همه موجب میزان بالای فروش مجدد و سوددهی بالای مهم‌ترین محصول یا خدمات‌تان می‌شود.

وجهه پیدا کردن به دلیل کیفیت بالای هر کاری که می‌کنید، بیشتر از هر وجهه دیگری به شما کمک می‌کند که محصول یا خدمات هرچه بیشتر و بیشتری را به مشتری‌های بیشتر و بیشتر بفروشید. هرگز تلاش برای رسیدن به کیفیت هرچه بالاتر را رها نکنید. هیچ‌وقت از موفقیت‌تان مغرور نشوید. به یاد داشته باشید که به ندرت چیزی به اندازه کافی خوب است.

یک قانون عالی برای موفقیت در کسب و کار این است:«تنها کارهایی را انجام بدهید که بتوانید به شکلی عالی انجام بدهید.» اگر نمی‌توانید آن را عالی و بهتر از همه رقیبان‌تان انجام بدهید و منابعی هم ندارید که معیارهای‌تان را به آن سطح برسانید، نباید در این زمینه از کسب و کار باشید.

از خود، افراد و محصول و خدمات‌تان، بالاترین انتظارها را داشته باشید. در تلاش برای رسیدن به کیفیت بالاتر، کاملاً سخت‌گیر باشید. به هر کسی که در اطراف‌تان است، بگویید که کیفیت محصول و خدمات، کاملاً ضروری است. هرگونه فداکاری لازم را انجام دهید، هر بهایی را بپردازید و حتی در صورت لزوم، هر ضرری را بپذیرید تا معیارهای بالای‌تان را حفظ کنید. این کار به اندازه تمام کارهای دیگر یا حتی بیشتر از آن‌ها به سوددهی‌تان می‌افزاید.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *