در روزگار آنلاین امروز نام هر فرد می‌تواند برندی باشد که معرف او و تخصصش باشد.

شاید شما هم به این مورد فکر کرده‌اید که با توجه به مهارت‌های که دارید کار کنید یا کسب و کار شخصی خود را راه اندازی کنید. اما زمانی که کسی با شما آشنایی ندارد چطور این کار را می‌خواهید انجام دهید؟

برندسازی شخصی پاسخ و راه حل شماست. با کمک برند کردن نام‌تان می‌توانید مخاطبین را به سمت خود جذب کنید و آن‌ها را تبدیل به مشتریانی کنید که به مهارت و تخصص شما نیاز دارند.

هنگامی که مجموعه‌ای از مخاطبین داشته باشید می‌توانید با ارائه مهارت‌های خود به آن‌ها، به افرادی که مهارت شما مورد نیازشان است خدمات ارائه کنید و بر همین مبنا کسب و کار شخصی خود را بنا کنید.

در این مسیر کمک‌تان می‌کنم تا در زمانی کمتر و  سریع‌تر به هدف مدنظر برسید.

با توجه به تجربیات و مواردی که آموخته‌ام به شما کمک می‌کنم تا نام‌تان را تبدیل به یک برند کنید.

 

در این همراهی به سه طریق می‌توانم همراه شما باشم:

 

 • طرح اول
  یک جلسه که حداکثر زمان آن ۷۵ دقیقه است و هزینه آن ۶۵،۰۰۰ تومان است. که در این جلسه با توجه به مهارت‌ها و خواسته شما یک‌سری راهکار برای شروع و ادامه مسیر می‌گوییم.
 • طرح دوم
  به مدت یک ماه هر هفته یک جلسه همراه با بررسی عملکردتان و ارائه راهکار برای ارتقاء کارتان که هزینه آن ۳۲۰،۰۰۰ تومان است.
 • طرح سوم
  به مدت سه ماه هر هفته یک جلسه به همراه بررسی عملکردتان و ارائه راهکار و پیشنهاد جهت بهبود کارتان که هزینه آن ۹۶۰،۰۰۰ تومان است که با احتساب تخفیف می‌توانید با ۸۵۵،۰۰۰ تومان آن را تهیه کنید.

اگر خواستار همراهی من در مسیر ساختن برند شخصی خود هستید بعد از مطالعه شرایط زیر فرم پایانی را پر کنید و حداکثر تا ۴۸ ساعت بعد از تکمیل و ارسال فرم نتیجه از طریق واتساپ و ایمیل جهت پرداخت و هماهنگی‌های لازم به اطلاع شما خواهم رساند.

 

شرایط همکاری:

 • زمان مشخص شدن برای جلسه قطعی است مگر در صورت بروز مورد خاصی که بعد از هماهنگی با طرفین زمان آن تغییر خواهد کرد.
 • زمان جلسات حداکثر ۷۵ دقیقه است.
 • اگر خواستار یک جلسه هستید انتظار بررسی و ارائه گزارش عملکردتان بعد از اتمام جلسه نداشته باشید و در صورت نیاز به بررسی و ارائه گزارش و راهکار، پیشنهاد می‌کنم از طرح‌های یک ماهه و سه ماهه استفاده کنید.
 • مدت طرح قابل تمدید بوده و جهت نظم داشتن امور به سه طرح با بازه زمانی محدود تقسیم شده است.
 • هرگونه عدم بکارگیری صحیح راهکارها یا منصرف شدن از ادامه مسیر، عواقب آن به عهده خود شما می‌باشد.

 

 

 

یادآوری مهم:

اگر هنوز تصمیم قطعی نگرفته اید می توانیم یک جلسه رایگان به مدت ۳۰ دقیقه با یکدیگر داشته باشیم تا متوجه شویم می توانیم به یکدیگر کمک کنیم یا نه