به نام خالق قلم

بعد کلی کلنجار رفتن بلاخره منم بلاگ وردپرسی خودم رو ایجاد کردم قبلاً وبلاگ های متعددی داخل سرویس دهندگان وبلاگ داشته ام ولی هیچوقت جدی نگرفتم و فقط به صورت تفننی گاهی یکی دو کلمه می نوشتم و هنوز همون آماتوریم که بودم پس منو از راهنمای هاتون محروم نکنید.

امّا چی شد که اومدم سراغ وبلاگ و اونم از نوع وردپرسی، بخوام جواب این سوال رو بدم شاید زیاده گویی بکنم ولی در کل میشه گفت از نوشتن لذت می برم و چه چیزی بهتر از اینکه جایی برای انتشارشون داشته باشی و بتونی از دیدنشون لذت ببری؟! همیشه دوست داشتم در مورد علاقه مندیام بنویسم حال چه مقاله چه کتاب چه هر نوع نوشته ای؛ اصلاً بیا اینطوری بگم وقتی می نویسم و یکی لذت می بره براش مفیده منم احساس مفید بودن پیدا می کنم و این حس اینقدر دوست داشتنی و لذت بخشه برام که وادارم می کنه بیشتر بخونم بیشتر بنویسم و بیشتر مفید واقع بشم.

بازه علاقه مندیام مثل خیلیا وسعیه نمیشه گفت فقط این دو سه تا نه اینطوری نیست هر چی منو سر ذوق بیاره همون میشه علاقه من حالا هنر باشه، علوم انسانی باشه علوم تجربی یا هر مورد دیگه ای اگه ازش لذت ببرم پس مطالعه می کنم و سعی می کنم چیزی یاد بگیرم و این مسیر یادگیری مداوم رو هیچوقت ترک نکنم حتی اگر گاهی سرعت حرکتم پایین اومد این مسیر رو ادامه بدم ولی همینطور که اول صحبتم گفتم هنوز اماتوری بیش نیستم و اول مسیرم پس لطفاً مرحمت بفرمایید و منو از راهنمایی و رهنمودهاتون در این راه پر پیچ و خم محروم نکنید.
به امید مفید بودن و حروم نکردن وقت شما هنگام مطالعه این وبلاگ همه تلاشم رو می کنم که در مسیر یادگیری و پیشرفت هر چه آموختم با شما به اشتراک بزارم تا هم سفرهای خوبی برای همدیگه باشیم.

دیدگاهتان را بنویسید