رویاهای بزرگی داشته باشید و به خودتان اجازه رویاپردازی بدهید

 

راز موفقیت میلیونرهای خود ساخته:

۱)رویاهای بزرگی داشته باشید و به خودتان اجازه رویاپردازی بدهید.

 

 داشتن رویاهای بزرگ، نقطه اغاز موفقیت مالی و تبدیل شدن به یک میلیونر خود ساخته است.

                                                                                                                               برایان تریسی

 

دوست دارید چطور زندگی بکنید؟ چه چیزهای داشته باشید؟ همه ی این ها را تصور بکنید و در موردشان رویاپردازی بکنید. در رویا شما هیچ محدودیتی ندارید پس بدون ترس دنبال هر چه که هستید آن را تصور کنید و رویاپردازی بکنید.

تفکر ” بازگشت از آینده ” را به کار ببرید. تصور کنید از پنج سال آینده آمده اید فکر می کنید چطوری خواهید بود؟ در چه شرایطی خواهید بود؟ در مورد همه ی این ها رویاپردازی بکنید. هر اندازه بتوانید تصویر شفافتری برای خودتان تصور بکنید به همان میزان سریعتر به سمت آن حرکت خواهید کرد.

این سوال مهم را بارها از خود بپرسید و به آن پاسخ دهید: << اگر بدانید شکست نخواهید خورد، جرئت می کنید رویای چه چیزی را در سر بپرورانید؟ >> اگر موفقیت شما تضمین بود چه رویای را در سر می پروراندید؟ دنبال چی می رفتید؟

هر چه هست آن را یادداشت بکنید و دست به کار بشوید ببینید برای رسیدن به رویاهایتان باید چه کارهای بکنید، چطور رفتار بکنید و چه فرایندی را طی بکنید. بعد شروع بکنید به تلاش کردن برای بدست آوردنشان.

کسانی که رویای ندارند و رویاپردازی نمی کنند هیچ تلاشی نمی کنند. کسی که رویای ندارد برای چه چیزی باید تلاش بکند؟ برای همین رویاپردازی مهم است. وقتی رویای داشته باشیم برای بدست آوردن آن خودآگاه یا ناخودآگاه رفتار و حرکتاتمان به سمت بدست آوردن آن تغییر می کند و به آن سمت حرکت می کنیم.

داشتن رویاهای بزرگ، نقطه آغازی برای رسیدن به هدف استقلال مالی است. مهمترین دلیل عدم موفقیت مردم این است که فکر می کنن نمی تواند آن را انجام دهند چون رویایی ندارند. رویا محرک شما برای حرکت و واقعی کردن رویای شماست.

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *