فعالیتی به نام کتابخوانی

 

دنیای ناشناخته ای به نام کتاب، سرزمینی پر از رمز و راز و شگفتی، سرزمینی به بلندای جهان که در دست جا می گیره.

همیشه دنبال چیزای عجیب بودم هر چیزی که عادی نباشه. موجودات ناشناخته، سرزمین های ناشناخته، بناهای عجیب و در کل هر چیزی که عادی نباشه و آدم رو به تعجب و شگفتی وا داره دوست دارم.

همه اینا رو گفتم تا برسم به کتاب و دلیل اینکه چرا از کتاب خوندن اینقدر لذت می برم. به نظرم کتاب یک ناشناخته اس که باید کشفش کرد و عمل خوندن کشف کردن کتابه ولی جالب‌تر اونجاس که اینقدر مرموزه که با هر بار خوندن یک چیز جدید پیدا می کنی، برای همین خیلیا می‌گن کتاب رو باید بارها خوند.

اگه بخوام تشبیه بکنم به نظر من؛ هر کتاب یک جزیره ناشناخته در اقیانوسه و نویسنده حکم خالق این جزیره رو داره که هر جزیره به سبک مخصوص اون نویسنده مختص جزیره مورد بحث طراحی و خلق شده.

برای قدم گذاشتن به این جزیره و کشف اون باید کتاب رو برداشت خوند تا با دیدگاه نویسنده آشنا بشی و دوباره خوند تا بتونی در این جزیره قدم بزاری و دنبال ناشناخته ها بگردی.

و وقتی چندین کتاب مختلف رو می خونی و چیزای جدید کشف می کنی تو موزه ای داری از ناشناخته ها که به هنگام نیاز می تونی از کلکسیون موزه ات به نحوه احسنت استفاده بکنی تابهترین شرایط رو برای خودت به وجود بیاری.

کتاب شگفتی آفرینیه که خالقش به زیبایی تمام دست به قلم برده و اون رو نوشته.

One Reply to “فعالیتی به نام کتابخوانی”

  1. […] همین دلیل است که توصیه زیادی در مورد کتاب و کتابخوانی می‌شود و افراد موفق یکی از کارهایی که به جد پیگیری […]

دیدگاهتان را بنویسید